منو سایت
پارلین موزیک

صفر تا 100 اموزش تهیه کنندگی کنسرت و اموزش موفقیت در خوانندگی | پارلین موزیک

پست ویژه Special POST

طی سال های اخیر در کشور ما موسیقی و بیزینس موسیقی شکل جدیدی به خود گرفته است بطوریکه در سال های اخیر مخصوصا در دهه ی 1390به بعد شاهد میل و علاقه شدید افراد جامعه به هنر موسیقی و پا نهادن در این بیزینس و کسب درامد از ان از طریق راه های مختلف بودیم  که میشه یکی از پردرامد ترین این راه هارو کنسرت و خوانندگی دانست.

کنسرت چگونه و چه کسانی را به درامد میرساند؟

کنسرت یا همان اجرای بر روی صحنه همانطور که در بالا اشاره کردیم شکل جدیدی از درامد زایی را به خود گرفته است که جز بیزینس های پردرامد کشورمان شده که البته کار هرکس هم نیست !!

در کنسرت عوامل مختلفی نقش دارند که همراه با عرضه هنر خود درامدزایی میکنند. ابتدا خواننده که پس از تمرین های بسیار و استعداد داشتنش موزیک تنظیم شده ی خود را به بازار عرضه میکند که در کنار انها استودیو های صدابرداری و اهنگساز و نوازنده هم درامدهای خود را دارند .در ابتدا خواننده باید شعر خود را از طریق شاعر تمرین کرده و قبل از ضبط موسیقی مجوز شعرش را از دفتر موسیقی اداره ارشاد کشور اخذ کند . پس از اخذ مجوز شعر نوبت به اخذ مجوز اهنگ است که این کار ها توسط موسسات هنری که در کنار تهیه کننده بعد از خواننده بخش های اصلی درامدزایی را تشکیل میدهند قرار میگیرند .

موسیقی پس از تولید و اخذ مجوزات توسط یک تهیه کننده (ُسرمایه گذار ) به تولید البومی میرسد که در این فرایند موسسه هنری انجام دهند خدمات ؛ تهیه کننده سرمایه گذار و خواننده محصول می باشد . موسیقی پس از عرضه در بازار و فضای مجازی که پخش ان در اینستاگرام و… نیازمندی هزینه های گزاف است که تهیه کننده ها میپردازند و بطور کل بصورت رایگان و پولی بدست شنوندگان و مخاطبان میرسد .  نوبت میرسد به فرایند اصلی یعنی اجرای کنسرت.

اجرای کنسرت توسط یک تهیه کننده و با مجوز اجرای کنسرت  که موسسه برای ان خواننده اخذ کرده است اجرا خواهد شد در این بین گروه نوازندگان اجرایی در سن ؛نور و صدا و… سهم کوچکتری در این بیزینس را دارا هستند ؛خواننده در انتهای شروع حرفه خود که با زمان و زحمت و استعداد طی کرده است به مرحله کنسرت و بلیط فروشی میرسد ؛ باید بدانید که عده ای از تهیه کننده ها انقدر غول هستند که خواننده را از 0 به رتبه 100 میاورند ان هم برنامه ریزی شده و کمتر از مدت 1سال که از اول کار با یکدیگر و با کمک موسسه باهم قرار داد میبندند که چگونه درصدی از اجراهای کنسرت سهم ببرند ؛بلیط فروشی انجام شده و دوسه البوم که طی یکسال تولید ان 200-300 میلیون برای تهیه کننده اب خورده است  در اجراهای حداقل 20-30شهر میتوانند در هر شهر حداقل 100 میلیون سود کنند!!! دو سانس 2000 نفره  و هزینه مینیموم بلیط 80 هزار تومان و هزینه رو خودتان حساب کنید… تازه کنسرت های خارج از کشور با پرداخت دلار بماند….همچنین ویدیو های تبلیغاتی برای مارک های داخلی و شرکت در پیام های بازرگانی و بیلبورد و تابلو های تبلیغاتی سطح شهر…

بله شیرین است و کمی نیاز به اطلاعات دارد که این اطلاعات هم راستش به راحتی یافت نمی شود .

اطلاعات مارکتینگ موسیقی را از کجا دریافت کنیم ؟؟

مجوز اهنگ جزو اولین رسانه هایی است که روند خوانندگی شامل: مجوز شعر ؛ مجوز موسیقی ؛ اهنگ پیشواز؛فروش موسیقی ؛ پخش موسیقی داخلی و فروش جهانی و مجوز اجرای کنسرت را  برای شما اخذ کرده و در کنار شما خواهد بود تا شمارا راهنمایی کند که چگونه و از چه طریقی میتوانید در این صنف دوست داشتنی و پر درامد موفق شوید .شما میتوانید برای اشنایی بیشتر با مجوز اهنگ برروی لینک وبسایت مجوز اهنگ کلیک کرده و باما همراه شوید

 

درصورت نبودن یا مشکل داشتن لینک دانلود لطفا ما را از طریق نظرات مطلع کنید
0
تاريخ ارسال : یکشنبه 27 اکتبر 2019
بازديد : 187
تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 3 نظر / مجموع : 3 نظر
تمامی حقوق مطالب برای پارلین موزیک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.

طراحی و توسعه توسط دانلود اهنگ جدید

بت اسپات