منو سایت
پارلین موزیک

دستگاه تناسلی خارجی زنان | پارلین موزیک

پست ویژه Special POST

 

واژینوپلاستی ( جراحی زیبایی واژن )  چیست؟

واژینوپلاستی (همچنین به عنوان کولپورافی خلفی شناخته می شود) روشی است که برای سفت کردن مهبل ( عمل تنگ کردن واژن ) طراحی شده است. جایگزین سفت کردن واژن غیر تهاجمی از طریق بافتهای گرم کننده با امواج رادیویی یا لیزر است. ممکن است بیماران با سستی قابل توجهی از این درمانها فایده ای نداشته و ممکن است کاندیداهای بهتری برای سفت شدن جراحی با واژینوپلاستی باشند.
دلایل بیماران واژینوپلاستی را می خواهند

پس از زایمان ، زنان ممکن است از سستی واژن شکایت کنند ، که ناشی از کشیدگی بافت ها و جدا شدن عضلات است ، گاهی اوقات تا حدی که یک تامپون از بین می رود ، و این کمبود صدا می تواند به اختلال عملکرد جنسی کمک کند.
واژینوپلاستی چه کاری انجام می دهد؟

واژینوپلاستی عضلات جدا شده را به هم می رساند و پوست مخاط اضافی از قسمت پشت واژن برداشته می شود. همچنین می توان پوست خارجی را برای زیبایی بیشتر زیبایی ظاهری از بین برد.
بیهوشی برای واژینوپلاستی

در حالی که واژینوپلاستی را می توان تحت بی حسی موضعی انجام داد ، بسیاری از آنها تمایل دارند که تحت بیهوشی عمومی انجام دهند.
آماده شدن برای واژینوپلاستی

از بیماران خواسته می شود قبل از عمل جراحی آمادگی روده را انجام دهند.
روش واژینوپلاستی

هنگامی که مقدار سفت شدن انجام شود ، یک گوه به شکل پای مشخص می شود تا پوست اضافی برای خارج شدن از داخل مهبل مشخص شود. در زیر پوست ، بافت ها با بخیه های قوی محکم می شوند. پس از سفت شدن کانال واژن ، پوست مخاط بسته شده بخیه می شود. اگر پوستی بیرونی وجود دارد که بیرون زده ، می تواند این نتیجه را برای نتیجه زیبایی شناسی نیز کاهش داد.
خطرات واژینوپلاستی چیست؟

خطرات ناشی از واژینوپلاستی شامل عفونت ، خونریزی ، درد ، همراه با عوارض نادر است.
بهبودی از واژینوپلاستی

بیماران ممکن است یک یا دو هفته وقت کم داشته باشند. آنها ممکن است برای چند روز اول احساس درد عمیق کنند و به مدت هشت هفته هیچ استفاده تامپون یا مقاربت وجود ندارد. بسته به میزان سفت شدن انجام شده ، ممکن است به برخی بیماران دستور داده شود که از دستگاه های رقیق کننده استفاده کنند.
نتایج واژینوپلاستی چیست؟

این روش به طور معمول منجر به کانال واژن محکم تر می شود ، که می تواند به افزایش رضایت جنسی کمک کند.

درصورت نبودن یا مشکل داشتن لینک دانلود لطفا ما را از طریق نظرات مطلع کنید
0
تاريخ ارسال : چهارشنبه 16 اکتبر 2019
بازديد : 364
تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 0 نظر
تمامی حقوق مطالب برای پارلین موزیک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.

طراحی و توسعه توسط دانلود اهنگ جدید

بت اسپات